Kim jesteśmy

Gabinet weterynaryjny powstał w 2001 r. Zajmujemy się: profilaktyką, leczeniem i dystrybucją specjalistycznych produktów żywieniowych. Osiągamy to dzięki stosowaniu najnowszych zdobyczy medycyny weterynaryjnej i technik medycznych.

Naszym priorytetem jest pomaganie ”mniejszym braciom”.  Dbamy o to, aby otrzymali Państwo pełną informację na temat ich zdrowia i leczenia. Jesteśmy przekonani, że stawiając na profesjonalizm i merytoryczną współpracę z innymi specjalistami i laboratoriami zapewnimy Państwa podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie.

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach, by lepiej służyć Państwa pupilom. Pomoc cierpiącym zwierzętom to nasza praca lecz także pasja. Dbamy o zdrowie naszych pacjentów jak również o ich komfort psychiczny

Opiekujemy się psami Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym AMI i współpracujemy z wieloma fundacjami działającymi na rzecz zwierząt.

Do każdego zwierzęcia podchodzimy indywidualnie i poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, troski i uwagi. Chętnie odpowiemy na nurtujące Państwa pytania telefonicznie, drogą mailową, ale przede wszystkim zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu

Właścicielem i kierownikiem gabinetu jest lek.wet. Hubert Grzegorz Jasiński , absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Jest to lekarz dokładny, skrupulatny, o wrażliwym , indywidualnym podejściu do zwierzęcia, otwarty na potrzeby właściciela. Leczenie zwierząt jest jego powołaniem. Rozumie potrzeby zwierząt. Cechuje go spostrzegawczość, szybkie podejmowanie decyzji, dokładność i precyzja  Kieruje się  główną zasadą: sanitas animalium pro salute homini -przez zdrowie zwierząt do zdrowia człowieka.